Україна - територія вільних людей
Політика
Закон про референдум заснований на тому, що вже є в Конституції - Подоляк
Норми ухваленого парламентом ініційованого Президентом Зеленським закону про референдум засновані на тому, що вже міститься в Конституції України і що вже конкретизовано в рішеннях Конституційного Суду.
Сьогодні, 21:29
Байден заявив Путіну про тверду підтримку України з боку США
Президент США Джо Байден у вівторок провів першу телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, нагадавши серед інших важливих питань, що Америка твердо підтримує суверенітет України.
Сьогодні, 21:24
Зеленський - про референдум: Тепер влада буде змушена дослухатися до волі народу
Президент України Володимир Зеленський вітає ухвалення Верховною Радою закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (законопроект № 3612).
Сьогодні, 21:20
Ще не виконана жодна процедурна вимога, аби розглядати призначення Вітренка – спікер ВР
Верховна Рада поки не отримала подання Прем'єр-міністра про призначення в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем’єр-міністра, міністра енергетики. Подання фракції з цього приводу главі уряду також не було.
Сьогодні, 21:12
Кулеба чекає від Сіярто конкретних ідей щодо розвитку двосторонніх відносин
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба очікує від майбутньої зустрічі з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сіярто конкретних ідей щодо руху вперед у двосторонніх відносинах з повагою один до одного.
Сьогодні, 21:03
Разумков сумнівається, що найближчим часом можна провести референдум
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сумнівається, що найближчим часом в Україні можна провести референдум.
Сьогодні, 20:20
Останні новини
Сьогодні, 22:19 Економіка Україна сподівається на розвиток співпраці з ОЕСР - Мінекономіки Сьогодні, 22:09 Світ Британія допоможе іншим країнам розпізнати COVID-мутації Сьогодні, 22:07 Світ В Ірландії запідозрили росіян у причетності до зникнення знаменитого дельфіна Сьогодні, 22:01 Світ Британія готова платити мігрантам з ЄС за повернення на батьківщину Сьогодні, 21:56 Світ Поліція Капітолію США підтвердила, що знала про підготовку заворушень Сьогодні, 21:30 Туризм Нова Зеландія може залишитися закритою для туризму більшу частину року 100 Сьогодні, 21:29 Політика Закон про референдум заснований на тому, що вже є в Конституції - Подоляк Сьогодні, 21:24 Політика Байден заявив Путіну про тверду підтримку України з боку США Сьогодні, 21:20 Політика Зеленський - про референдум: Тепер влада буде змушена дослухатися до волі народу Сьогодні, 21:17 Світ В Італії зафіксували понад 86 тисяч жертв пандемії COVID-19