Україна - територія вільних людей

Нас 100 мільйонів...

Що таке «українець»? Це національність, територіальна належність, чи, все-таки, це людина, що має українське коріння, незалежно від країни і континенту, на якому вона проживає? Наскільки важливо, в якій частині земної кулі ти знаходишся, якщо бажаєш підтримати рідних по духу тобі людей?

Тільки уявіть ту неймовірну кількість українців, розкиданих по світу, що мають бажання про себе заявити?

Метою даного проекту є об'єднання всіх, кому небайдужа доля України. Всіх, хто бажає, щоб надалі його голос був врахований у вирішенні питань розвитку нашої країни.

Україна - не територія. Україна - це люди...

Ідея проекту - показати на мапі світу якомога більше людей, що мають відношення до нашої країни:

  • українців за паспортом
  • людей, що проживають на території України, не будучи її громадянами
  • українські діаспори, людей, які давно покинули Україну, а також людей, які ніколи в ній не бували, але мають українське коріння
  • всіх тих, хто просто має бажання підтримати український народ

Тільки не будучи байдужими один до одного, заявляючи про себе, висловлюючи свою точку зору і будучи згуртованими у нас є величезні шанси поліпшити майбутню історію нашої країни - історію України.

Останні новини
Сьогодні, 12:53 Світ У США призупинили виконання смертного вироку через пандемію COVID-19 Сьогодні, 11:48 Суспільство До послаблення карантину не готові шість областей Сьогодні, 11:19 Суспільство В Україні за добу коронавірус виявили у 53 дітей Сьогодні, 11:13 Суспільство Хорватія вимагатиме від українців тест на COVID-19 або 14-денну ізоляцію 100 Сьогодні, 10:24 Культура Твори, публікації, переклади: у Києві пройшла виставка до 90-річчя Ліни Костенко Сьогодні, 10:22 Світ Трамп вперше підтвердив кібератаку на російську "фабрику тролів" - журналіст Сьогодні, 10:02 Туризм Найцікавіші маршрути рафтингу: від екстриму до сімейної прогулянки Сьогодні, 10:00 Туризм Літній відпочинок у Карпатах. 5 найкращих пропозицій Сьогодні, 09:46 Суспільство В Україні за добу зареєстрували 800 випадків COVID-19 100 Сьогодні, 09:26 Світ У Польщі сьогодні «день тиші» перед виборами президента 100